KADRA |
|
|
W
Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym pracuje 45 nauczycieli. Spośród nich
12 uzyskało już stopień nauczyciela dyplomowanego. Są to: mgr Agata
Brzósko, mgr Małgorzata Chomicz, mgr Katarzyna
Chrościcka, mgr Małgorzata Grzegorczyk, mgr Dorota
Jabłońska, mgr Elżbieta Jaroszuk, mgr Barbara
Klimaszewska, mgr Renata Pieńkowska, mgr Adam Pieńkowski, mgr Teresa Radziewicz, mgr
Wojciech Rogowski i mgr Anna Truskolawska.
|
Imię i nazwisko |
Przedmioty, wychowawca klasy... |
|
mgr Janusz Beszta | historia, wiedza o społeczeństwie | |
mgr Aneta Białous | matematyka, kl. II c gim. | |
mgr Alicja Borchert | historia, język polski, kl. VI c sp | |
mgr Anna Borowska | język polski, kl. VI a sp | |
mgr Agata Brzósko | kształcenie zintegrowane, kl. III a sp | |
mgr Małgorzata Chomicz | informatyka, technika | |
mgr Katarzyna Chrościcka | geografia, przyroda, kl. III b gim. | |
mgr Barbara Cylwik | język angielski, język rosyjski, kl. I b gim. | |
mgr Beata Cylwik | świetlica, wychowanie do życia w rodzinie | |
mgr Iwona Dudzik | sztuka | |
mgr Małgorzata Dzitowska | kształcenie zintegrowane, kl. II a sp | |
mgr Bogumiła Fidziukiewicz | matematyka, kl. V b sp. | |
mgr Iwona Gisztorowicz | chemia, biologia, kl. III c gim. | |
mgr Małgorzata Grzegorczyk | kształcenie zintegrowane, kl. II c sp | |
mgr Krzysztof Grzegorczyk | wychowanie fizyczne | |
mgr Olga Ignatiuk | matematyka | |
ks. mgr Adam Iwanowicz | religia katolicka | |
mgr Dorota Jabłońska | informatyka, język polski | |
mgr Elżbieta Jaroszuk | wychowanie fizyczne, kl. V a sp | |
mgr Barbara Kaczanowska | pedagog, wychowanie do życia w rodzinie | |
ks. Jan Karpiuk | religia prawosławna | |
mgr Anna Kieczka | biblioteka | |
mgr Barbara Klimaszewska | zajęcia logopedyczne | |
Agnieszka Kosińska | język angielski, kl. IV b sp. | |
mgr Danuta Ładna | klasa zerowa | |
mgr Katarzyna Mosiej | język polski, kl. V c sp | |
mgr Dorota Ogonowska | klasa zerowa | |
Zenon Ogonowski | wychowanie fizyczne | |
Marianna Pawluczuk | kształcenie zintegrowane, kl. II b sp | |
mgr Renata Pieńkowska | matematyka | |
mgr Adam Pieńkowski | informatyka, fizyka | |
Agata Pućkowska | religia katolicka, kl. IV a sp | |
mgr Teresa Radziewicz | religia katolicka | |
mgr Wojciech Rogowski | wychowanie fizyczne, kl. II a gim. | |
mgr Bernadeta Sagun | kształcenie zintegrowane, kl. I b sp | |
mgr Jan Sagun | technika, wychowanie fizyczne, kl. I c gim. | |
mgr Jolanta Samojluk | język polski, kl. I a gim. | |
mgr Agnieszka Skarżyńska | przyroda, kl. VI b sp | |
mgr Małgorzata Skwarko | świetlica | |
mgr Dorota Staleńczyk | język angielski, język rosyjski, kl. II b gim. | |
mgr Anna Truskolawska | kształcenie zintegrowane, kl. I a sp | |
mgr Aleksandra Wróblewska | język polski, kl. III a gim. | |
mgr Anna Wysocka | kształcenie zintegrowane, kl. III b sp | |
mgr Agnieszka Zajkowska | biblioteka, świetlica | |
mgr Grażyna Ziółkowska | język polski |