KADRA |
|
|
|
||
|
Imię i nazwisko |
Przedmioty, wychowawca klasy... |
mgr Aneta Białous | matematyka, kl. IIIc |
mgr Beata Birycka | nauczyciel przedszkola |
mgr Alicja Borchert | historia, język polski, kl. IV b sp |
mgr Marek Borchert | historia, wos kl. I d gim. |
mgr Anna Borowska | język polski, kl. VI b sp |
mgr Agata Brzósko | kształcenie zintegrowane, kl. IIa sp |
mgr Katarzyna Chrościcka | geografia, przyroda, kl. Ia gim. |
mgr Barbara Cylwik | język angielski, język rosyjski |
mgr Beata Cylwik | świetlica |
mgr Małgorzata Dakowicz | informatyka, technika, kl. II c gim. |
mgr Monika Dłużewska | przyroda, biologia, kl IV a sp |
mgr Iwona Dudzik | muzyka, plastyka |
mgr Małgorzata Dzitowska | edukacja wczesnoszkolna, kl. I a sp |
mgr Bogumiła Fidziukiewicz | matematyka |
mgr Iwona Gisztorowicz | chemia, biologia, kl. I b gim. |
mgr Krzysztof Grzegorczyk | wychowanie fizyczne |
mgr Olga Ignatiuk | matematyka |
mgr Małgorzata Jabłońska | religia katolicka |
mgr Elżbieta Jaroszuk | wychowanie fizyczne |
mgr Grażyna Karpiuk | religia prawosławna |
mgr Barbara Klimaszewska | zajęcia logopedyczne |
mgr Agnieszka Kosińska | język angielski, kl. Vb |
mgr Kamila Łukuć | nauczyciel przedszkola |
ks. mgr Wiesław Kulesza | religia katolicka |
ks. mgr Artur Maksimowicz | religia katolicka |
mgr Katarzyna Mosiej | język polski |
mgr Agnieszka Mudrewicz | psycholog, kl. II a gim. |
mgr Marek Muszyński | biblioteka |
mgr Dorota Ogonowska | klasa zerowa |
mgr Renata Pieńkowska | matematyka |
mgr Adam Pieńkowski | informatyka, fizyka |
mgr Katarzyna Popławska | wychowanie fizyczne |
mgr Agata Pućkowska | pedagog, religia katolicka, kl. VI a sp |
mgr Teresa Radziewicz | język polski |
mgr Wojciech Rogowski | wychowanie fizyczne |
mgr Bernadeta Sagun | kształcenie zintegrowane, kl. III b sp |
mgr Jan Sagun | wychowanie fizyczne, technika, kl. II b gim. |
mgr Jolanta Samojluk | język polski, kl. III b gim. |
mgr Agnieszka Skarżyńska | edukacja wczesnoszkolna, kl. I b sp |
mgr Małgorzata Skwarko | świetlica |
mgr Dorota Staleńczyk | język angielski, język rosyjski, kl. III a gim. |
mgr Iwona Szczerbińska | język angielski, kl. V a sp |
mgr Anetta Śliwowska | klasa zerowa |
mgr Anna Truskolawska | kształcenie zintegrowane, kl. III a sp |
mgr Anna Wysocka - Borys | kształcenie zintegrowane, kl. II b sp |
mgr Małgorzata Wiska - Koszykowska | język angielski |
mgr Agnieszka Zajkowska | biblioteka |
Monika Zawadzka | świetlica |
mgr Monika Żochowska | język polski, kl. I c, wychowanie do życia w rodzinie |