Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym w r. szk. 2020/2021
- Dyrektor: mgr Barbara Klimaszewska
- Wicedyrektor: mgr Teresa Radziewicz
- Wicedyrektor: mgr Beata Cylwik
- mgr Barbara Klimaszewska ? dyrektor, zaj. logopedyczne
- mgr Teresa Radziewicz ? wicedyrektor, język polski, biblioteka
- mgr Beata Cylwik ? wicedyrektor, doradztwo zawodowe
- mgr Beata Birycka ? wychowanie przedszkolne, wczesne wspomaganie, zaj. kreatywne
- mgr Aniela Sokołowska ? wychowanie przedszkolne, zaj. kreatywne
- mgr Agnieszka Pućkowska ? wychowanie przedszkolne, zaj. kreatywne, j. angielski
- mgr Katarzyna Sawicka ? wychowanie przedszkolne, język angielski, zaj. kreatywne
- mgr Dorota Ogonowska ? wychowanie przedszkolne
- mgr Kamila Sawicka ? wychowanie przedszkolne, zaj. logopedyczne, zaj. kreatywne
- mgr Anetta Śliwowska ? klasa zerowa, zaj. kreatywne
- mgr Monika Zawadzka ? wychowanie przedszkolne, j. angielski, zaj. kreatywne
- mgr Anna Truskolawska ? edukacja wczesnoszkolna w kl. IIa, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, zaj. rewalidacyjne
- mgr Monika Kaliszewska ? edukacja wczesnoszkolna w kl. IIb, zaj. logopedyczne
- mgr Agnieszka Skarżyńska ? edukacja wczesnoszkolna w kl. IIIa, ?Jarzębinki?, świetlica
- mgr Anna Skorulska ? nauczyciel wspomagający w kl. IIIa, zaj. rewalidacyjne
- mgr Anna Wysocka-Borys ? edukacja wczesnoszkolna w kl. IIb, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, ?Jarzębinki?
- mgr Agata Brzósko ? edukacja wczesnoszkolna w kl. Ia, świetlica
- mgr Bernadeta Sagun ? edukacja wczesnoszkolna w kl. Ib, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, ?Jarzębinki?
- mgr Jolanta Samojluk ? wychowawca kl. VIc, język polski, zaj. teatralne, polonistyczne kompetencje kluczowe
- mgr Monika Żochowska ? wychowawca kl. Vb, język polski, polonistyczne kompetencje kluczowe, wdżwr, zaj. teatralne
- mgr Katarzyna Mosiej ? wychowawca kl. IVb, język polski, WF, ?Jarzębinki PLUS?, przygotowanie do egzaminu
- mgr Alicja Borchert ? wychowawca kl. VIIIa, język polski, historia, polonistyczne kompetencje kluczowe
- mgr Marek Borchert ? wychowawca kl. VIIb, historia, wos, edb,
- mgr Agnieszka Kosińska ? język angielski, zaj. logopedyczne
- mgr Iwona Szczerbińska ? język angielski
- mgr Małgorzata Wiska-Koszykowska ? język angielski, język francuski, przygotowanie do egzaminu
- mgr Barbara Cylwik ? wychowawca kl. VIId, język angielski, język rosyjski
- mgr Dorota Staleńczyk ? wychowawca kl. V a, język angielski, język rosyjski, przygotowanie do egzaminu
- mgr Bogumiła Fidziukiewicz ? matematyka, zaj. wyrównawcze, matematyczne kompetencje kluczowe, świetlica
- mgr Aneta Białous ? wychowawca kl. VIIc, matematyka, zaj. wyrównawcze, matematyczne kompetencje kluczowe
- mgr Katarzyna Chrościcka ? wychowawca kl. VIIa, przyroda, geografia, świetlica
- mgr Iwona Gisztorowicz ? chemia, biologia
- mgr Iwona Dudzik ? muzyka, chór, świetlica
- mgr Małgorzata Dakowicz ? informatyka, technika
- mgr Igor Dacewicz ? informatyka, religia prawosławna
- mgr Jan Sagun ? technika, fizyka, WF, ?Jarzębinki?, świetlica
- mgr Elżbieta Jaroszuk ?WF, świetlica
- mgr Wojciech Rogowski ? WF, SKS, świetlica
- mgr Anna Łysenko ? psycholog, świetlica
- mgr Agata Pućkowska ? pedagog, świetlica
- mgr Agnieszka Słomińska ? biblioteka, świetlica
- mgr Justyna Zdziech ? biblioteka, etyka, wdżwr, świetlica
- mgr Anna Radziewicz ? świetlica, plastyka
- mgr Małgorzata Jabłońska ? religia katolicka
- ks. mgr Adam Dawidowicz ? religia katolicka
- mgr Agnieszka Zajkowska ? wychowawca kl. VIa, nauczyciel wspierający w kl. VIa, zaj. logopedyczne, zaj. rewalidacyjne
- mgr Iwona Niewińska ? wychowawca kl. VIb, nauczyciel wspierający w kl. VIb, zaj. rewalidacyjne
- mgr Marek Muszyński ? wychowawca kl. VIIIb, nauczyciel wspierający w kl. VIIIb, zaj. rewalidacyjne
- mgr Anna Borowska ? zaj. rewalidacyjne, zaj. logopedyczne
|