GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BADMINTONIE PDF Drukuj Email

W dniu 15.11.2011 r. w Choroszczy odbyła się Gimnazjada powiatowa w Badmintonie dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie: Anna Badalian, Sylwia, Litwiejko, Martyna Jarmoc oraz Justyna Rynkiewicz zajęła III miejsce, a drużyna chłopców w składzie: Rafał Andruk, Paweł Muszyński, Błażej Opryszczko  oraz Damian Kondraciuk zajęła II miejsce. Obie drużyny awansowały do finału grupy południowej.

W dniu 25.11.2011 r. odbyła się Gimnazjada grupy południowej w Badmintonie, w której to drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a drużyna chłopców II miejsce. Obie drużyny awansowały do finału wojewódzkiego.

W dniach 5 grudnia (chłopcy) i 6 grudnia (dziewczęta) 2011 roku w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 6 w Białymstoku rozegrane zostały finały GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BADMINTONIE.  Zawody przeprowadzono z uroczystym otwarciem i zamknięciem z wręczeniem nagród drużynowych i indywidualnych oraz dekoracją medalami, których dokonał Pan Lech Szargiej. Wiceprzewodniczący Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego ? Dyrektor Zespołu Szkół Nr 6 w Białymstoku.

W finałach mogło startować po osiem szkół wyłonionych na gimnazjadach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła V miejsce, a chłopcy uplasowali się na IV pozycji. Gratulujemy!